fbpx
Strona główna Podróże Europa Wystawa w Londynie – Azzedine Alaia

Wystawa w Londynie – Azzedine Alaia

0
Wystawa w Londynie – Azzedine Alaia

„Piękna wystawa wybitnego projektanta w Design Museum w Londynie”.

Azzedine Alaia

Człowiek legenda. Uwielbiany przez gwiazdy takie jak: Naomi Campbell, Rihanna, Madonna czy Anja Rubik. Jednocześnie kontrowersyjny, z ostrym językiem, przez co nie brakowało mu też antypatii. Krytykował m.in. Annę Wintour czy Karla Lagerfelda. Zmarł w wieku 77 lat.

Wystawa w Londynie w Design Museum kończy się 07.10.2018.

Bilet to koszt 16 funtów.

wystawa w Londynie - azzedine alaia - blog modowywystawa w Londynie - azzedine alaia - blog modowySukienki na wystawie to prawdziwe działa sztuki. Ich wykonanie zachwyca! Ponadto co najbardziej zaskakuje? Rozmiary. Sukienki są tak małe, że ciężko sobie wyobrazić jak chude muszą być modelki.

wystawa w Londynie - azzedine alaia - blog modowywystawa w Londynie - azzedine alaia - blog modowywystawa w Londynie - azzedine alaia - blog modowywystawa w Londynie - azzedine alaia - blog modowy

wystawa w Londynie - azzedine alaia - blog modowywystawa w Londynie - azzedine alaia - blog modowywystawa w Londynie - azzedine alaia - blog modowywystawa w Londynie - azzedine alaia - blog modowyJego projekty, nawet te wykonane 20-30 lat temu są klasycznie piękne i ponadczasowe. Dopasowane do sylwetki idealnie podkreślają kobiecość. Wystawa ta jest chyba ostatnim dziełem projektanta przed jego śmiercią.

Podsumowując będąc w Londynie naprawdę warto odwiedzić wystawę jednego z najbardziej utalentowanych projektantów.