O mnie

Cześć! Jestem Asia.

o mnieKilka słów o mnie:

No witam! Jestem Asia i tak – dobrze kojarzycie, moje imię po angielsku znaczy Azja. Tak się składa, że jest to kontynent po którym uwielbiam podróżować, dlatego znajdziecie tu wiele informacji na temat tego regionu świata (i nie tylko!).

Kim jestem?

Podróżniczka, blogerka, marzycielka. Pochodzę z Poznania i to tutaj obecnie mieszkam. Czasem narwana, czasem przesadnie zorganizowana, ale niezmiennie pozytywnie nastawiona do życia. W podróży zawsze mam jakieś przygody, takie jak chociażby moje słynne ukąszenie przez skolopendrę i często zanim wrócę z jednego wyjazdu już planuję następny.

Lubię pić herbatę, patrzeć w niebo, a jak mam wolne – przymierzać to co mam w szafie. Często przeglądam Instagram i uważam, że stories jest idealne do inspirowania się nawzajem do kolejnych podróży.

Nigdy bym nie podejrzewała, że założę blog podróżniczy, a jednak. Wielu znajomych pytało mnie o miejsca w których byłam, oraz o podróżnicze porady. Doszłam więc do wniosku, że zbiorę swoje doświadczenia, przygody oraz ogrom notatek i zdjęć jaki zawsze ze sobą przywożę.

Skąd nazwa bloga?

Zainspirowana tytułem książki „Woody według Allena”, doszłam do wniosku, że mogę zarówno odnosić się do Azji, jak i do samej siebie. A co! Niech będzie przewrotnie.

Mam nadzieję, że się polubimy i zostaniecie ze mną na dłużej! 🙂

Dołącz do mnie również na Facebook’u i Instagramie.

Masz pytania? Pisz śmiało – asiabymatejko@gmail.com